fbpx

Naše služby

Čomu sa venujeme?

Našim zákazníkom ponúkame vizualizáciu, následnú realizáciu kúpeľňe a taktiež našim zákazníkom poradíme s výberom správnej dlažby či obkladu. Ďalej sa venujeme predajú sortimentu aj cez náš E-SHOP, ktorý funguje pár mesiacov.

REALIZÁCIA

Ponúkame unikátnu kúpeľňu na kľúč, ktorej súčasťou je montáž obkladu a dlažby spoločne s montážou vody, kúrenia a elektriky. Profesionálny prístup a komfort pre zákazníka. Dopravu materiálu a likvidáciu odpadu Vám zabezpečíme taktiež. 

  • Kvalitné spracovanie
  • Profesionálny prístup
  • Rýchle dodanie

3D GRAFICKÝ NÁVRH ZADARMO

Pozrite si Vašu vysnívanú kúpeľňu ešte predtým ako bude existovať. Pripravíme Vám na mieru grafický návrh, ktorý Vám zobrazí presné umiestnenie sanity a nábytku vo Vašom priestore. Túto službu ponúkame len TERAZ ÚPLNE ZADARMO!

  • Kvalitné spracovanie
  • Profesionálny prístup
  • Rýchle dodanie

Budeme pripravení sa venovať len Vám.

VAŠA PREDSTAVA

Stačí nám priblížiť Vašu predstavu o vzhľade a odtienoch Vašej vysnívanej kúpeľňe.

ROZMERY VAŠEJ KÚPEĽNE

Postačí nám náčrt s rozmermi Vašej kúpeľňe.

3D GRAFICKÝ NÁVRH ZADARMO

Nakreslíme Vám 3D grafický návrh TERAZ ZDARMO, na ktorom si pozriete farebné rozloženie obkladov a dlažby, ako aj najvhodnejšie rozmiestnenie zariaďovacích predmetov priamo vo Vašom priestore.

DOVOZ TOVARU AŽ K VÁM DOMOV

Objednaný tovar Vám dovezieme, taktiež Vám ho vieme skladovať po dobu úplného odberu.

KÚPEĽŇA NA KĽÚČ

V prípade Vášho záujmu Vám vieme zrealizovať kúpeľňu na kľúč. Kľudne si môžete odcestovať na pár dní a vrátiť sa do svojej vysnívanej kúpeľňe.