fbpx

Naše služby

Čomu sa venujeme?

Našim zákazníkom ponúkame vizualizáciu, následnú realizáciu kúpeľňe a taktiež našim zákazníkom poradíme s výberom správnej dlažby či obkladu. Ďalej sa venujeme predajú sortimentu aj cez náš E-SHOP, ktorý PRIPRAVUJEME!

REALIZÁCIA

Ponúkame unikátnu kúpeľňu na kľúč, ktorej súčasťou je montáž obkladu a dlažby spoločne s montážou vody, kúrenia a elektriky. Profesionálny prístup a komfort pre zákazníka. Dopravu materiálu a likvidáciu odpadu Vám zabezpečíme taktiež. 

3D GRAFICKÝ NÁVRH ZADARMO

Pozrite si Vašu vysnívanú kúpeľňu ešte predtým ako bude existovať. Pripravíme Vám na mieru grafický návrh, ktorý Vám zobrazí presné umiestnenie sanity a nábytku vo Vašom priestore. Túto službu ponúkame len TERAZ ÚPLNE ZADARMO!

Budeme pripravení sa venovať len Vám.

VAŠA PREDSTAVA

Stačí nám priblížiť Vašu predstavu o vzhľade a odtienoch Vašej vysnívanej kúpeľňe.

ROZMERY VAŠEJ KÚPEĽNE

Postačí nám náčrt s rozmermi Vašej kúpeľňe.

3D GRAFICKÝ NÁVRH ZADARMO

Nakreslíme Vám 3D grafický návrh TERAZ ZDARMO, na ktorom si pozriete farebné rozloženie obkladov a dlažby, ako aj najvhodnejšie rozmiestnenie zariaďovacích predmetov priamo vo Vašom priestore.

DOVOZ TOVARU AŽ K VÁM DOMOV

Objednaný tovar Vám dovezieme, taktiež Vám ho vieme skladovať po dobu úplného odberu.

KÚPEĽŇA NA KĽÚČ

V prípade Vášho záujmu Vám vieme zrealizovať kúpeľňu na kľúč. Kľudne si môžete odcestovať na pár dní a vrátiť sa do svojej vysnívanej kúpeľňe.